Nahoru ]


Ježeček takhle krásně zapózoval :)
Vítám vás v novém týdnu.  Tento týden má sice být poněkud chladný ale nácvik na léto se vždycky hodí takže takže neváhejte :-) : http://majman.net/fly_loader.html
Minulý týden nám příroda nepřála nejen v naší zemi ale i na jiných místech planety. Zemětřesení v Indonésii si vyžádalo podle poslední bilance 4611 lidských životů. Oznámila to agentura Reuters s odvoláním na indonéské ministerstvo sociálních věcí.
Nicméně ještě ani dnes nebyla planeta seismicky příliš klidná a bylo by omylem se domnívat že nemůže přijít další velká katastrofa. Pokud se podíváte na IRIS Seismic Monitor, tak zjistíte že aktivita na významných zlomech je až znepokojivě vysoká.
 

Do nového týdne poučné povídání od Táni :)

Ach, och, juchajda! Další splněný sen, přátelé a známí, mám potetovanou nožičku, cesty Páně jsou nevyzpytatelné!

Máme tu v Bohumíně to občanské sdružení, co se jmenuje Maryška (www.maryska.cz) a namočila jsem se do takové - no - záležitosti, protože oni potřebují pro svou činnost podporu, tak se loni na podzim udělala v Bambínu (www.sms-bambino.org) glilovačka, kam se pozvala Kamila z Maryšky a Tomáš kovář a náš OŘ a PM, a Kamila s Tomášem ty naše kluky fakt okouzlili, takže Maryška dostala v lednu PC darem, a teď dostane penízky na dataprojektor, ale to už je za výkon, a výkon je výstava Bochemie naživo!, která bude v salónu Maryška, a protože Kamila vždycky vymýšlí pro každého vystavovatele nějaký dáreček a Bochemie jako instituce se těžko obdarovává malovaným hrníčkem, vymysleli jsme, že Maryška dá Bochemce hymnu, :o))) Helenka napsala slova, a hudbu složil Dimo Davydov, on má ten tetérský salón (www.tattoo7.cz) vedle Kamilčina krásného studia v Ostravě, a když zrovna netetuje, tak brnká na klávesy, tak ho Kamila pověřila. A zpívat to budou takoví dva mlaďoši, co jsou v Maryšce každou chvíli, protože tam chodí jako do čekárny, když jim zrovna nejede vlak, ona zpívá, on taky, a on k tomu hraje na trumpetu, takže Dimo mu vymyslel do té hymny trumpetové sólo, no je to paráda, :o) Ale protože Dimo je v Ostravě a mlaďoši jsou z Lutyně, tak je na zkoušky svážíme, minule Iris a teď jsem měla jet já, jenže jsem nevěděla, kde to je, tak jsem se byla ve čtvrtek podívat, kam v sobotu mlaďochy povezu, a Dimo je fajn mladíček z Ukrajiny, tak jsem koukla do jeho albumku s jeho tvorbou, protože jsem vždycky měla chuť si to zkusit, a helemese jak krásné místečko na kérku je pod kotníčkem! A Dimo neměl do čoho píchnout, :o))) A Kamilčino krásné studio se jmenuje Spirála, takže mám pod kotníčkem spirálku, och jak krásnou, s bílou konturkou a šesti puntíkama, :o) Trvalo to necelou hoďku, bolest nebyla zdaleka taková, že bych do toho příště nešla, ba právě naopak, akorát mi pak Dimo říkal, že nesmím týden pít alkohol, než se to zhojí, prý by mi bylo špatně, ale hned ve čtvrtek jsem to vyzkoušela s vínem a nic, takže hned v pátek jsem směle s Liborem slavila jeho narozky, ačkoli jsem neměla odvahu mu o spirálce něco říct, všimnul si sice, že jsem podezřele hodná, protože jsem mu hned ve čtvrtek koupila materiál na triko a hned jsem se do šití i pustila, taky jsem hned ve čtvrtek napíchala špízy, a tak vůbec, jen Vojtovi jsem měla odvahu to říct, "To je teda drsný!" prohlásil Vojk a šel si koupit žvýkačky s tetovačkou. Když si v neděli Libor všimnul, ani moc neprotestoval, :o))) Liu Smix to přešel kroucením hlavy, zato Monika, ta mi dala, na pravé noze se prý tetují lesby! A Jarka říká, že pod kotníčkem je tlakový bod pro pohlavní orgány, ale jestli vliv spirálky bude pozitivní či naopak, na tom jsme se neshodly, ono záleží na úhlu pohledu, že jo, :o)
Spirálka se teď pěkně hojí a trochu se loupe, takže fotku pošlu, až jak bude krásně hladká, :o)
Teď přemýšlím, jak propašovat do rekreačního a ozdravného konta Bochemie možnost proplácení služeb tetéra, :o))) Protože premiéra hymny je až sedmého června na vernisáži výstavy a do tý doby se ještě do salónu podívám, :o)))
 
Zdravím do světa!
 
TK

 


"Angie začala chápat motivy 3Jane a odpustila jí – ale co vlastně, když se člověk toulá mezi duby ve slunečním svitu, co je tu k odpouštění?"

WILLIAM GIBSON
HRABĚ NULA

Náhodná ukázka do nového týdne od mojí maličkosti.


11. září 2001 - budeme skutečně argumentovat fakty?
FEMA report: oficiální verze má malou pravděpodobnost

Základna USA? A je to venku

V České republice si můžeme závidět. Je to země - pokud to ještě nevíte, kde vám může hrozit cokoliv, jen ne nuda. Dějí se zde věci, nad kterými chvílemi zůstává rozum stát, aby v příštím mžiku bral každý další mžik úprk.
 


Tropy se rozšiřují a míří do Evropy


Tropické pásmo se rozšiřuje. Sucho tak hrozí stále většímu počtu lidí.

Washington - Oblast tropického pásma se na Zemi rok od roku rozšiřuje. Při současném trendu nebude dlouho trvat a zasáhne až do Evropy.

Podle historických dat, která v uplynulých dvou letech shromáždil tým amerických vědců, se za čtyřicet let rozšířilo pásmo tropů minimálně o 130 kilometrů.


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 31.5.2006 .
Jak vypadají jednotlivé aspekty, které nás budou provázet příští týden ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude stejně jako minulý týden nejsilněji působit Merkur a Mars a Slunce. Stále zůstává varování před neblahým působením Marsu.

Mějte se hezky...

Hade, 28.5.2006