Nahoru ]

Do dalšího týdne další fotečka z Milovic, na minulost narážíte na každém kroku, a tohle mi přišlo jak cesta zpátky v čase.

Vítám vás v novém týdnu.

"Vymyslel jsem si film - jeden kluk dostane vzteklinu a pokouše všechny lidi v celém městě a nakazí je a oni se začnou rozlézat po celé zemi a prezident musí zavolat armádu, aby postřílela všechny ty vzteklé příšery. Ale ti nakažení lidé pokoušou i armádu a prezident se musí rozhodnout, jestli svrhne atomovou bombu na ty psí lidi. To by mohl být konec civilizace."

Jack Gantos, Jackův deník
Náhodná ukázka od Polly do nového týdne...


Objevená pyramida zůstane kvůli Kristovi v zemi

Podle archeologů má základna pyramidy v Iztapalapě přesně stejné rozměry jako slavná a vyšší Měsíční pyramida v Teotihuacánu. Ilustrační foto (Autor: profimedia.cz)
7. dubna 2006 7:41
V mexické metropoli Mexiko City objevili archeologové patnáct set let starou pyramidu. Nečekané tajemství vydal pahorek Cerro de la Estrella ve čtvrti Iztapalapa na východě města. Tato vyvýšenina se totiž časem utvořila díky nánosům na místě původní pyramidy.

Vedoucí badatelského projektu Jesús Sánchez v mexickém tisku uvedl, že celý pahorek stojí na místě někdejšího velkého města z doby kultury Teotihuacán, která zanikla kolem roku 800.

Podle údajů archeologů z mexického Národního institutu pro antropologii (INAH) byla osmnáct metrů vysoká pyramida postavena na půdorysu 150 krát 120 metrů kolem roku 500 našeho letopočtu, tedy zhruba v době, kdy vyrostlo slavné Město bohů - Teotihuacán.

Podle archeologů má základna pyramidy v Iztapalapě přesně stejné rozměry jako slavná a vyšší Měsíční pyramida v Teotihuacánu, který se nachází 50 kilometrů severně od Mexiko City.

"Samotné stavební dílo však nánosů času zcela zbaveno nebude, neboť pahorek Carro de la Estrella slouží od roku 1833 vždy o Velikonocích jako jeviště pro symbolické představení ukřižování Krista," vysvětlil Sánchez.

Křesťanské slavnosti se každoročně účastní až milion lidí. Pašijový rituál, při němž je symbolicky přivázán na dřevěný kříž vybraný muž, se koná na místě, na němž kdysi lidé uctívali bohy země, větru a deště.
mr, iDNES, ČTK


A ještě jednou podivné události v Bobrové...

Šokující síla v Bobrové se mohla vtělit do vnuka


Jihlavské noviny - Vysočina - 7.4.2006


Původce neviditelné síly, která doslova mává s rodinným domem Svobodových v Bobrové, je odhalen. Tvrdí to odborníci na psychotroniku. Kauza s létajícím nábytkem tak dostává nový rozměr.

ONDŘEJ ŠVÁRA

Bobrová - Poltergeist, neviditelný, ale o to ničivější duch se usadil v rodinném domku Svobodových z Bobrové na Žďársku. Zřejmě se vtělil do třináctiletého chlapce, vnuka majitele domu Rudolfa Svobody. " On na tu sílu dost reaguje. Říká, že ty vlny cítí. Je tím z nás nejvíc postižen," říká matka hocha Ivana Machová. Pro české specialisty na psychotroniku to není nic neobvyklého. Epicentrum neviditelného teroru v Bobrové již několik týdnů monitorují a vtělení Poltergeist nevylučují.

Škrcení ručníkem

Poltergeist v překladu znamená duch rámusivý a nosičem tohoto paranormálního jevu jsou právě děti, nezřídka v pubertálním věku. " Ale nemusí si to vůbec připouštět. Je to nevědomá činnost. Neví, že tu sílu v sobě mají," upozorňuje psychotronik Zdeněk Doležal. Děti jsou nosiči, ale zároveň i oběťmi. Z Česka i ze zahraničí jsou známé případy samovolného škrcení ručníkem, což se mělo stát před lety na Ostravsku. V Bobrové naštěstí ne. Hovoří se také o případech samovznícení postele, k čemuž snad došlo i na Vysočině. " Hoch seděl na posteli, která se mu prý vznítila, před domem museli hlídkovat hasiči. Nakonec z vyčerpání zkolaboval," prozrazuje jeden z bobrovských informátorů, který si přeje zůstat v anonymitě. Chlapec je v současnosti v ústraní na zotavené. Poltergeist se v Česku zničehonic objevuje jednou za tři až čtyři roky.

" Dá se označit jako původce zvuků, pohybů předmětů bez zjevné příčiny, ale i náhlého mizení věcí a jejich znovuobjevení," vysvětluje Luboš Šafařík z plzeňského Klubu psychotroniky a UFO. " V mezních případech tento jev způsobuje i objevování se vody a samovznícení materiálu. Je to síla velmi různorodá a v podstatě nevyčerpatelná," dodává.

Jak se rámusivého ducha mohou v Bobrové zbavit? " Řešení je složité a někdy i zdlouhavé a není bez problémů. Ovšem je čistě v rukou rodiny, kterou postihuje. Od jevů nepomohou samozvaní exorcisté, kteří se předvádějí, jak umějí pracovat s virgulí. Znamená to důkladné pochopení procesů, které v historii rodiny proběhly nebo probíhají," konstatuje Luboš Šafařík.

Duch rámusivý není z kategorie sci- fi. Jev o sobě dává v Česku pravidelně vědět. Z doby před rokem 1989 byl velmi podrobně popsán případ v Bohušovicích na Ostravsku.

" Jevy se od současného případu v Bobrové téměř nelišily, dokonce byly ještě agresivnější," vzpomíná Luboš Šafařík.

Památná jsou slova tehdejšího krajského tajemníka KSČ, který vyhlásil: " Před sjezdem strany nedovolím na Ostravsku strašení!" K jevu byli povoláni odborníci z tehdejší Psychoenergetické laboratoře, kteří pořídili důkladnou dokumentaci.

Nejznámější případ Poltergeist je z Velké Británie z roku 1977. Nosičem v rodině byla dívka, ze které vycházel hluboký hlas a obrovská síla ji zvedala z postele.

V kostce: co se děje v Bobrové.

Dům rodiny Svobodových z Bobrové na Žďársku již několik týdnů ovládají paranormální jevy. V bytě se sám od sebe pohybuje nábytek, z ničeho nic se tříští sklo v oknech i drobný porcelán na poličkách. Místnosti byly několikrát vytopeny ze samovolně povolených uzávěrů v potrubí. Neviditelná síla začala naplno řádit v noci na 23. března. Od té doby se jev zklidnil, přesto není dům bezpečný. " Jsme zoufalí, musíme se z té skepse dostat," nechala se před časem slyšet obyvatelka domu Ivana Machová. Nejsilněji jev prožívá její syn, který zkolaboval a je v péči lékařů. Sílu pocítili i reportéři deníku Vysočina, když se v jejich přítomnosti utrhl ze zdi věšák na klíče a nesl se vzduchem. Fotoreportérovi se následně v aparátu vybily čerstvé baterie.


Jaderné humanitární bombardování?

Seymour Hersh informoval čtenáře magazínu New Yorker o plánech na vojenské řešení íránské krize. Jedním ze zvažovaných způsobů likvidace střediska na obohacování uranu v Natanzu má být údajně použití termojaderné bomby B 61-11, původně určené k likvidaci zodolněných velitelských stanovišť.


Převzato: www.zvedavec.org

Výzkum: 48 % Američanů podporuje vybombardování Íránu


Deja vú: Podle údajného průzkumu veřejného mínění je 48 % Američanů přesvědčeno, že Írán by měl být zasypán bombami, bude-li pokračovat ve svém jaderném programu. 40 % si myslí, že ne, a zbytek neví. Průzkum byl proveden ještě před tím, než Teherán oznámil, že se mu podařilo vyrobit pár gramů obohaceného uranu.

61 % očekává, že Írán dříve nebo později atomovou bombu mít bude, a 12 % si představuje, že se tomu zabrání další americkou agresí.

Autor článku Doyle McManus říká, že proti podobnému průzkumu provedenému před agresi do Iráku, došlo k posunu veřejného mínění. Tehdy vyjádřilo 55 % dotázaných názor, že Bush ví, co dělá, pokud chce napadnout Irák.

Zdroj: http://www.informationclearinghouse.info/article12725.htm

 


A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 19.4.2006 .
Jak vypadají jednotlivé aspekty, které nás budou provázet příští týden ?

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude stejně jako minulý týden nejsilněji působit Mars a Slunce. Síla ostatních planet bude vyrovnaná. Stále zůstává varování před neblahým působením Marsu.
 

Mějte se hezky...

Hade, 16.4.2006