Nahoru ]


Prostě podzimní lístečky...

Vítám vás v novém týdnu.  Protože tady na tom místě často sděluji různé silné zážitky týdne minulého, tak mi to nedá abych vám nesdělil že pokud neuvidíte film "Šílení" Jana Švankmajera tak jste prostě neviděli jeden z nejlepších českých filmů. Lepšího průvodce blázincem do kterého se denně probouzíme už neuvidíte :) Takže šup do kina...

"Bůh je dobrý, ale ďábel také není špatný."

Fernando Pessoa, Kniha neklidu

Náhodná ukázka od mé maličkosti.
 


Dostal jsem následující mejlík:

Dovolím si upozorniť na fungujúcu WEB-stránku v ktorej sa popisuje ako to vlastne bolo s celosvetovou potopou, mamutmi a s posuvom pólov.
www.flut.szm.sk
alebo .: www.potopa.mysteria.cz

Máte na stránke zhromaždené množstvo dokumentov a prác týkajúcich sa práve tohoto následku počas stretu s NIBIRU za čias Noeho.
Pripravujem materiál návratu Nibiru k obdobiu éry Mojžiša a Exodusu židov z Egypta.

Tudíž předávám dál a vřele doporučuji k přečtení. Stránky se dívají na minulost naší planety opět z trochu jiného úhlu a téma je velmi dobře zpracované.

Celosvetová potopa

 
Existujú mechanizmy, ktoré by nám pomohli vysvetliť geologický stav našej planéty? Ako prebieha posuv pólov a čo je nevyhnutne potrebné aby taký proces vôbec začal? Čo je to precesia a ako vznikla? Prečo prebieha posuv kontinentov a čo je toho príčina? Prečo vyhynuli mamuty, aká to bola katastrofa, čo ich vyhubila takpovediac v priebehu jedného dňa? Bola vôbec potopa sveta a prebiehala tak, ako sa o nej hovorí v Biblii? Ako k nej došlo?
A opět 11. září... Samozřejmě nás paranoiky nemůže již tento článek překvapit, že :)

Převzato: www.zvedavec.org

A už je šídlo z pytle venku: masmédia začínají psát o tom, že WTC 11. září zničily kontrolované výbuchy zevnitř
(16.11.05)

To, co dosud bylo jen konspiračními teoriemi, začíná získávat váhu i v masmédiích. Webové stránky www.msnbc.com uveřejnily přepis rozhovoru s Steven Jonesem, profesorem fyziky na Brigham Young University. Rozhovor zřejmě proběhl v televizi, bohužel článek neuvádí kde.

Pan profesor se domnívá, že budovy byly zničeny kontrolovaným výbuchem zevnitř. Dokládá to pětadvaceti stránkovým rozborem.

Hovoří o potvrzeném faktu, že hořící letecký benzín nemohl porušit stabilitu ocelových nosníků.

Uznal, že v přízemí čtyřiceti sedmi patrové budovy číslo sedm byla obří nádrž s naftou, nicméně upozornil, že pravděpodobnost výbuchu této nádrže je nízká.

Upozornil na podivnou symetrii pádu a na to, že se budova začala hroutit zevnitř - přesně jako při řízené explozi.

Nejvíce mu ale vadila roztavená ocel v základech každé ze zhroucených budov. To podle profesora Jonese ukazuje na použití vysokoteplotní výbušniny přímo v základech.

Jak jsem řekl, pořad jsem neviděl, ale podle zápisu mi připadalo legrační, jak se komentátor snažil profesora Jonese umlčet odkazem na čas. A nakonec jej "utnul" v nejzajímavějším okamžiku. :-)

Zdroj: http://www.msnbc.msn.com/id/10053445/
Poslední dobou se roztrhnul pytel s proroky kdejakých pohrom na světě. Mnozí lidé si myslí, že se blíží konec světa. Chtěl bych to uvést na pravou míru. Nikoli - konec světa se neblíží. Je to jinak - konec světa zrovna probíhá a jestli se něco blíží, potom tedy konec konce světa.

 A jak tento týden ?

 

Astrologický diagram

Diagram ukazuje situaci ve středu 23.11.2005 .
Jak vypadají jednotlivé aspekty, které nás budou provázet příští týden ?
 • Slunce
  stojí ve znamení Střelce. V tomto znamení jsou lidé ovládání ideály, které potřebují pro podepření vůle a cestu vpřed. Postavení je příznivé pro společenské styky, akce, přeje filosofii, cestování.
  Konjunkce Slunce s Merkurem, vzhledem k retrográdnosti Merkuru s přílišnou bystrostí nepočítejte, spíš jen pocitem že blbci jsou ti druzí :) (pocit ale může být samozřejmě jen pocit).
  Od pátku pak začne působit kvadratura Slunce s Uranem. Bude způsobovat že budeme umíněnější a nervóznější než obvykle. Dejte si pozor na zbytečně impulsivní reakce.
 • Lilith
  - Černá Luna, která ovlivňuje pudovou sexualitu, stojí ve znamení Lva. V tomto znamení vůle je tento bod smyslnosti a pudů také vůli podřízeno. Pudová stránka bývá často sublimována do umělecké tvorby nebo jiných náhradních činností.
 • Merkur
  stojí ve znamení Střelce. Bude retrográdní a bude tak poněkud zpomalovat naše myšlení. V tomto znamení planeta umožňuje upřít myšlenky a vůli k jednomu cíli. Přeje studiu cizích jazyků, studiu filosofie, práv medicíny. Rozvíjí náboženské sklony a přeje autorům dobrodružných knih a cestopisů.
  Do středy působí kvadratura Merkuru s Uranem, která v lidech vyvolává sklony kráčet proti proudu veřejného mínění, lidé bývají sarkastičtí a bloudí poněkud ve svých ideálech. Narušuje porozumění mezi rodiči a dětmi. Všichni jsme ohroženi při cestování, aspekt vyvolává i nervovou labilitu.
 • Venuše
  stojí ve znamení Kozoroha. Planeta v tomto znamení přeje především párům kde je mezi partnery velký věkový rozdíl. Obecně pak v lidech vyvolává spíše sklony k samotě. V umění přeje zpěvu.
 • Mars
  je retrográdní a stojí ve znamení Býka. V tomto znamení je planeta vždy poškozena. Planeta podporuje agresivitu a potlačuje v lidech citovost. Lidé po vlivem Marsova působení většinou marní energii orientací na peníze. Dejte si rozhodně pozor na prochladnutí, neb planeta přeje angínám a zánětům krku. Díky retrográdnosti bude působení Marsu stejně problematické jako minulý týden a bude zdrojem nepříjemností stejně jako minulý týden.
  Kvadratura Marsu se Saturnem. Přináší krutost, chlad a značnou akceschopnost násilí. Při sportování pozor na úrazy, aspekt velice přeje zlomeninám.
  Působení Marsu zhoršuje ještě opozice Marsu s Jupiterem. Je prostě smolný aspekt. Způsobuje že činy nevedou k úspěchu. Lidé trpí nedostatkem pudu sebezáchovy, jsou lhostejní k následkům svých činů. Obecně je to destruktivní aspekt, přeje bojům, válčení, násilí. Přeje i rozvoji pokrytectví a fanatických církví.
 • Jupiter
  stojí ve znamení Štíra. Znamení Štíra, nesoucí v sobě ničení a obnovu získává Diovu podporu. Postavení přeje obnově a osudovým změnám a dějům. Možná že postavení Jupitera pomůže pochopení dějů odehrávajících se v současnosti na naší planetě.
  Trigon Jupiteru s Uranem. Přeje působení na publikum, veřejnost masy. Jinými slovy dávejte si pozor ať příliš a nekriticky nepodlehnete obecně přijímaným názorům.
   
 • Saturn
  stojí ve
  znamení Lva. Planeta v této pozici trpí. Vše ovlivňuje politika. Kruté rysy Lva se zde volně rozvíjejí, vše systémové i systém sám může dospět až k diktatuře a tyranii. V podstatě se dá i říct že období bude přát všemu starému a konzervativním autoritám.
  Opozice Saturnu s Neptunem. Aspekt přináší zmatek v poznávání reality. Obecně se pak vykládá jako aspekt rozkladu, hroucení všech jistot. Nebezpečí od vodního živlu.
 • Uran
  stojí ve znamení Ryb. Planeta působí v tomto znamení působí jen slabě. Přeje především tvůrčí činnosti v oblasti skrytých věcí - v esoterice, okultismu a podobně. Planeta může způsobovat utrpení v souvislosti s otřesením zdánlivě neotřesitelných "jistot".
   
 • Neptun
  stojí ve znamení Vodnáře - přeje ideálům a idealistům. 
   
 • Pluto
  je stále ve znamení Střelce. Planeta přeje nové mystice, objevování skrytých věcí a ideálů.

Pokud čtete tyto stránky pravidelně jistě víte, že poloha posledních tří planet je vždy dlouhodobá a symbolizuje směr kterým se doba ubírá z dlouhodobého hlediska.

Tento týden bude síla planet vyrovnaná. Stále zůstává platné varování před velmi nepříznivým vlivem Marsu.

Mějte se hezky...

Hade, 20.11.2005