Zde se můžete zaregistrovat!


Proč registrace? Registrace je tu proto, že spoustu lidí od ekologie odrazuje iluze, že pokud by se o něco pokoušeli, dělali by to bezvýhradně sami a k posměchu ostatních. Tak to není! Nebudeme se přeci odklánět od svých cílů proto, že si někdo myslí, že jsme hloupí! Poměrně dost lidí tuto stránku již navštívilo a pár se jich už zaregistrovalo. O ekologii je na celém světě obrovský zájem. Navíc se z registrovanců začíná vytvářet docela zajímavá grupa lidí, kteří věří sobě i sobě navzájem a vědí, že nejsou sami. Pokud se zaregistrujete, máte právo používat zelený stromeček na vaší page a budete uveřejněni v Seznamu registrovaných.

Jak registrovat? Jednoduše! Klikněte sem a pošlete mi své jméno, bydliště a e-mailovou adresu

Co z toho? Mimo práva umístit na vaší stránce zelený stromeček, zveřejnění v Seznamu registrovaných a seznámení se s dobrými lidmi (kterými zaregistrovaní bezpochyby jsou) můžete ještě čas od času dostat do schránky poslední novinky z okolí naší page i ze světa ekologie (tzv. newslettery).

Buďte prosím féroví! Pokud Zásady ekologického chování nedodržujete a ani dodržovat nechcete, laskavě se neregistrujte, nemělo by to význam ani pro Vás, ani pro nás.

Pokud souhlasíte se Zásadami ekologického chování a budete je dodržovat, můžete do zdrojového kódu vaší stránky umístit tento text, který zobrazí zelený stromeček. I na Internetu potom každý pozná, že právě VÁM není osud životního prostředí lhostejný a že se snažíte udělat něco pro zdravější prostředí nás všech.
 <BR>
 <A HREF="http://eldar.cz/zelenyklid">
 <IMG SRC="http://eldar.cz/zelenyklid/green.gif" ALT="Zelený klid"
 BORDER=0></A>
 <P><BR>


Jsme kontrolováni veřejností:

[Diskusní fórum]
[Seznam lidí, kterým není osud přírody lhostejný] [Užitečné textíky] [Kam se vydat?]


Děkujeme Vám za to, co děláte pro životní prostředí!
Zelený klid