co tak jak .. poslední doboue..
čt 1.5.03 8:58hod.
   No, mistrně jsem včera celý den počítal, a na nic jinýho nešáhl, tak sem si dal dnes pauzu, že provedu trochu revize v mém webu, no a tak nesmím zapomenout na "úvod 2". Dnes má Vašek pravděpodobně poslední koncert na tubu, tak se na něj jedu podívat. Nevím jak to s nim je, ale nějak on sám neví, jestli bude na konzervatoři pokračovat (kdo by taky pokračoval, když při tom dělá matfyz). Venku sluní svítíčko a tak to šacuju na povedenej den. V sobotu večer je porada realizačního týmu Karolíniny svatby, tak kdo máte s tim co společnýho přiďte. To by zatim bylo vše..
abych nezapoměl ...mějte se báááječně.

so 17.11.01 0:10hod.
   Zase měsíc??? to snad nee, to sem moc už nepíšu že? Ale už mě nebaví furt psát že nemám čas nebo něco takovýho, zkrátka si moc nenajdu chvilku kdy bych sem něco zplodil.
   Učim se (trochu) a rysuju (moc) ale už to nemá cenu vůbec něco říkat, protože je to nošení dříví do lesa, zkrátka sem asi po 4 týdnech zavítal do pivky a jako bylo to dobrý. Pravčák furt něco vo Édovi Cupákovi, ja jsem se dozvěděl co je to "březí, oudipův komplex" a spoustu různých věcí - Smoos mi tovšechno vysvětlil. Ale pravčák měl dneska solo, furt koordinoval konverzaci u stolu. Časem jsme dali tláči, Smoss zase něco extra - utopence. No - a pak jsme řešili jestli je Molhanec lepčí bubeník než Pravčák. Ten druhej projekt co maj KLKáči (smoss s pravčákem) se menuje ananas kósky (nevim jestli je to správně) prostě slovenský kousky ovoce. Prvního hrajou (myslim v Rockli, nebo na Kolonádě - nevim). Pak jsme ještě potkali Phoééna, no a v prvnim patře bylili kokrháči, takže jsme se pomali ale jistě přemisťovali do Rokle, ale ja to už na náměstí nezvládl, a šel dom. Musim něco naspat, neboť sem teďka na Strahově nešel celej tejden spát dřív než ve dvě - hrůůza, zítra musim (dneska) bejt trošku fit, takže dobrou..
a mějte se báááječně...

čt 22.10.01

   Takže školička v plném proudu, a je toho na mě moc. Dokonce jsem si musel udělat studijní víkend.. to sem v životě neudělal! Prostě jsem celou sobotu a neděli nedělal nic jiného, než rýsoval (naštěstí v CADu), nebo počítal či vytvářel přípravy na různé laboratorní práce.
   Pravda.. mnozí namítají, že zahájení tohoto víkendu bylo velmi nestandardní... Smut měl narozeniny. Takže jsme navštívili kulturně-restaurační zařízení. Roman nosil jak na běžícím pásu. Já jsem poprvé okoštoval koleno s křenem. S trťou jsme na rozjezd dali grog, aby nám bylo JUJ! No a pokračovalo se v krasojízdě... Smut taky dostal smirnofa, ten taky lehnul, ale to až v prvním patře na schodech (bylo plno), a potom jsem jenom s meerou hledal smootha s pravčákem. A pak jsem se probudil. CAD, FYZ, MAT, MECH, KON, a v neposlední řadě taky PHP bylo to, co jsem po celou sobotu a neděli vnímal a produkoval.
   No a dneska jsem psal matiku... ehm, ..ne. Ale nic se neděje.. přišel jsem akorát o bod zadarmo do zkouškového testu, ještě bude šance na další... nu, ale záhy to má s matikou pěkné lapálie, né, že by to nenapsal, ba právě to ještě nepsal, ale co jsem slyšel, jak to maj zařízený s matikou na stavárně, tak "kam se na to hrabu já".
   Tento víken nebudu s velkou pravděpodobností available (jako že k zastihnutí), protože se po tomto pracovním víkendu rekreují mimo civilizaci.. (skoro) mějte se..

čt 27.9.01
   A tak jsem jednou zase o prázdninách navštívil Prahu... Totiž potřeboval jsem do technický knihovny, no tak jsem to vzal i přes studijní, no a to jsem neměl dělat, půl dne ve frontě, no a poté jsem se již rezignovaně postavil na konec asi 20m dlouhého hada v Dejvicích na lítačky. Aby toho nebylo málo, jen tak z recese jsem si zaskočil do Smeček pro novej Ajsik, no a to sem neměl dělat! Samozřejmě kdo jinej mě obsluhoval než... Nojo, musel sem zůstat v Praze, protože už bylo pozdě a večerním vlakem je to hrozná nuda (jako že jiným vlakem to je taky). Druhej den sem ještě skočil na kolej, ukecat ty oduševnělé byrokratky že to mám domů moc daleko, a s nepořízenou jsem jel dom.
   Lidé radujte se! Přijel nám Geoge z aljašky. Zítra trenink, v sobotu jedeme hrát do Kladna (máme nový dresy), takže zdar!

čt 20.9.01
   Zase sem tady.. druhý pokus z konstruování se odehrál v duchu toho prvního. Ani herci se nevyměnili.. Podruhé sem vychytal Pospíchala a to byl mazec! Hlášky jako "šroub v aspiku", "dělníci ve fabrice by tomu nerozuměli" a nezapomenutelné "co tady na strojní fakultě pohledáváte?", tak tyto věty byly ve scénáři opět na pořadu - tedy za 4. Tak sem se napsal na termín o 5 dnů pozdějí. Mezi tím sem si odskočil do Brna a o víkendu jsem tam rozehrál v jednom kostele takový vobrovský varhany.. krásnej nástroj.
  No a v pondělí sem odevzdaně absolvoval set-ball z KON1. Naštěstí sem vyfasoval Křivýho a ten se slovy "kolego, vždyť vy to docela umíte", vepsal do indexu velmi dobře (2). Připomínám, že sem se na to od mého druhého pokusu ani nepodíval, tak nevím, jestli ta druhá čtyřka byla opravdu za to, že jsem to neuměl...
  Pak ještě velmi příjemná oficialitka v podobě zápisu do 2. ročníku, kde jsme se sešli, zase naše "stará" parta.. ani nás nerozehnali, sme zase spolu (kruh č.21), takže ke strojům... 1. října !

  Následoval krásný týden v Chorvatsku na ostrově PAG, a pak se už tady.. DOMA!!!

ne 26.8.01

   Dva měsíce jsem vám sem nic nepřipsal... No to víte... prázdniny, tak člověk má fůůru práce a povinnosti, a pro samou zábavu nemá na web čas. Ale vše proběhlo OK, nic jsem si neudělal.. takže pokračuju v krasojízdě na strojárně.. třeba zrovna teďka ve středu. To mám druhý pokus z KONstruování. Tak nevím. Uvidím. Držte palce.. ať to jde hladce :-) No ale musim pro to taky něco udělat! Né jenom sedět doma, čumět na TV, nebo do PC, a každej večer hrát volejbal, nebo basket.. takhle by to nešlo... to bych to asi neudělal, takže du NATO!

pá 28.6.01

   Tak a už mám dva dny prázdniny.. Na zkoušce z konstruování se mnou vytřeli podlahu, tak tam půjdu až koncem srpna. No ale což, nyní mě čeká ozdravný pobyt se školní partou.. to vše celkem za dva kredity.. (cosi na způsob organizované, poviné týdení chlastačky) No tak nevím co bude, ale jedno je jisté.. musím si s sebou vzít kolo, neboť je to cyklistický kurz.. takže moje Legrace bude týden jezdit se zahrádkou na střeše - tedy doufám, že po mě nikdo nebude chtít abych jezdil na kole..

čt 14.6.01
   Co dodat... dostal sem ji! Když sem se v pondělí vrátil z matiky, tak sme se dali dohromady... předlouhé a stejně tak krátké dva dny jsem s ní ležel v jedné posteli.. opalovali jsme se spolu.. Ale vůbec sem ji nerozuměl.. protože byla k nepochopení. Víte, ono být s někým celé dva dny prakticky bez přestávky je docela užitečná věc.. po chvíli zjistíte.. že to s ní nemá cenu.. a už si v ní jen tak listujete.. 240 stran, 2 dny, co dodat.. dostal sem ji! .. fyziku (za dvě).

po 14:03 11.6.01

   Už to mám za sebou.. teda řeknu vám, bylo to vo chlup, ale v případě že se mnou čekalo na ortel asi (3/50).e10 druháků, který to dělali na popátý.. a tak různě.. jsem rád, že to mám.. (vono taky, kdo by nebyl). Všem strojařům vzkazuji: matiku II. berte IHNED, i když ji dostanete na poprvé za tři.. Pokud nejste extra géňové, tak se vám stane to co mě, že ta zkouška bude týden od týdne těžší.. a pak ještě jedno... jako na potvoru dostanete.. v pořadí 2. největší svini na katedře..
   Žádnému druhákovi to nedal.. se mnou si pohrával tak 10minutek.. a když už ho to nebavilo.. tak mi dal za tři.. (takže zase taková mrcha to nebyl..) ale věřím, že pro ty ostatní ano.. jeho jméno... Herminátor..

ne 10.6.01
   Tak, a je to zase tady, zkouškový období... teda spíš stresový období.. cák sem si říkal, že to bude pohoda jako 1. semestr, ale ihned mě to vytrestalo.. můj laxní přístup k matice byl odměněn 7 body z celkových 18, respektive 9 nutných. A bylo! Takže od čtvrtka nedělám nic jinýho, než sedím u stolu a počítám setrvačné momenty kuželoidních elipsoidů, vektorové toky přes hyperboloidické plochy.. a takový ty různý chuťovky mého dávného přítele I. Newtona..
   Pokud čtete tyto stránky, pravděpodobně už mám druhý pokus za sebou.. neboť již zítra.. a ve čtvrtek dělám rovnou fyziku, kterou jsem od mé maturity neviděl.. (bude to veliká legrace..)

na hlavní... comentáře poslat počtu

(c)2001 kuba