nechť jsou tyto virtuální pomníky osob obdivované tak, jako reálné osoby pomníky představované...

 - asi se nesluší překotně někoho chválit, neboť to někdy hraničí s podlézavostí.. ale dovolte mi abych to pro tuto rubriku porušil, protože to zkrátka ani jinak nejde..

   Paní Mrkvičková na děkanátě ČVUT sedící, neb její nezměrná ochota vysvětlovat polotupému a nezkušenému studentovi co všechno zařídit pro zahraniční cestu mě velmi překvapila. Za celé tři roky studia sem se nesetkal s tak komunikativně nadanou administrativní pracovnicí tohoto byrokratického kolosu jakým ČVUT bezesporu je.

   Spolek diabetiků při poděbradských lázních.. v čele s paní důchodkyní, kterážto si to ve stanici Mstětice pochvalovala, jak České dráhy sypou do modernizace jízdních koridorů hodně peněz, neboť zjistila, že podél trati vedly ještě čtyři další koleje ve stejném směru.. a vůbec jí nepřipadlo divné že po 200m tam už žádné nebyly...

   Všem vám, kdož mě při nejdrsnější matice na strojárně podporovali, pomáhali, a přáli mnoho úspěchů...

   Danovi - neuvěřitelný mezičas, takřka husarský kousek se mu povedl.. cesta z Dejvic přes Hradčanskou, Malostranskou, Staroměstskou, Můstek, Náměstí republiky na autobus na Florenc mu trvala - považte - 16 minut. Jo, takhle to dopadá, když se někomu moc chce domů..

   Jan Šípek (homepage)- neskutečně ochotný člověk, který svou snahou vyhovět každému přání prakticky jakéhokoliv člověka má tolik práce, že ho už skoro nepotkávám, ale tento můj starý známy z gymplu mi zařídil místečko na eldaru a nejen zato má tady taky zmínku..

   floorbalistickému kroužku GJP - neboť i vysloužilého studenta občas pozvou abych si s nimi mrsknul...

   doc. Marie Kargerová - možná je tu proto, že mi jako první dala zkoušku z konga a když říkám že dala, tak dala.. nejen že nenechá druháky ve štychu, kteří už mají kongo tak-tak, ale také je s ní (jako s málo kterým) o přednáškách občas legrace...

    obchodní dům DUHA - Městec Králové - maj něco co jiné obchodáky nemají - totiž ten starej klasickej gel na vlasy s kopřivou, takovej zelenej, zkrátka colorGEL. Nikde ho nemaj, ni v Prahe či v Poděbradech - tedy jest toto duze zadostiučiněním.

  pí.uč. na klavír Lenka Jelínková - ačkoliv jsem se ztratil ve víru studia, a tak jsem na hru v piáno skorem zapoměl. Prý se mám někdy staviti.. - tedy neskonalá trpělivost této osoby ku mne jest k neuvěření.

   stud. kruh E-32 a Petr Basler v čele - tento kruh má největší procento úspěšnosti složení zápočtu základů technologie ze všech kruhů v prváku na strojárně hned na první pokus. Nutno podotknouti, že převážně všici měli 14 bodů, což je minimum ke složení... (a dyby nebylo Péti, tak už nás tam polovina není..

   Zůba - sem mu to slíbil, za jeho abstinenční výkon na minulem z maturitních plesů, tak tady chvilku bude zaznamenán.

   všem kdo chtějí z GJP jít na strojárnu! - věřte mi, opravdu MOUDRÉ rozhodnutí...

na hlavní... comentáře poslat počtu

(c)2001 kuba