kurní kulum vítej!


   Vy, kdož mě ještě neznáte, i tak vás vítám na mé web stránce. Rok po maturitě, již pokřtěn vysokoškolskými zkouškami jsem prožil 1. ročník na strojní fakultě ČVUT, a zatím (ťuk ťuk na dřevo) se tam držím.

   Jsem milý, usměvavý, pilný, nedochvilný, magor. Protože pro samou školu nemám čas na nic jinčího..
   Rád hraju na piano a na basket, a mám rááát rum a pivo... (trošku). Mám nějaké kamarády, a bydlím v Poděbradech. Dá se říct, že taky se rád neučíim, protože to neumím, a začíná mi to dělat starosti. Teda, zatím jsem na tom celkem dobře, ale zjišťuju, že to co dělám stále nestačí a tak mi to žere víc a víc volného času.. no uvidíme.

  Vůbec nemám představu co ze mě bude.. takže se teďka nějak tak rozhlížím co by šlo. Když mi bylo tak 6 let chtěl jsem být popelářem, ale to už teďka nesmím, protože mám maturitu, a to mi říkali, že to nejde.. 
  Potom jsem chtěl být kosmonautem, a po revoluci astronautem, ale když jsem po sléze zjistil, že se Gagarin vyboural v tryskáči, tak sem s tim přestal otravovat mé okolí.. a potom sem už nechtěl být ničím..

   Umim taky řídit auto, a mám rád taková ta rychlá, která májí tužší pérování a dobře sedí na silnici, třeba jako to naše.. ale mám taky své, o které se co nejpozorněji starám. Ty autíčka sou opravdu zajímavá věc.. a zatím se zajímám právě o toto.. no uvidíme jak dopadneme...

   Hodně rád poslouchám muziku (všechno možný od jazzu trošku do funki, přes trapnej starej popík, kolem rocku 1995 sem začal poslouchat českej rok, narvan, vltava, tatabojs, tschaikovskij se smetanou taky nejsou k zahození, období rage against the maschine sem si taky prožil, a teď momentálně je to acid jazz Brand New Heavies, US3, Galliano, Coldcut a Macy Gray. Ale taky nesmím zapomenout na český jazz jako je Boris Urbánek, Jiří Žáček (fantastický saxofon), Emil Viklický a Karel Růžička... Takhle bych moch pokračovat dlouho...


 

Mám rád, když nemám co dělat, a tak se občas jen tak flákám.
No a to si du zahrát basket, nebo si jdu skočit ze skály.
Dyž mi je někdy smutno, tak si zahraju na piáno a je to zase dobrý...
Mám zelenohnědý oči, pokoj s oknem a dvě kravaty.
Nerad jsem sám. Nesnáším reklamy, metro a stres.

na hlavní... comentáře poslat počtu

(c)2001 kuba