nechť trpce odpočívají zde ti, které jsem tu pohřbil...

   Jedním slovem.. Herminátor..

   Jína band - další monstrózní předvedení hudby jak by měla-neměla vypadat uskutečnil při příležitosti maturitního večera studentů nymburského gymnázia nám dobře známý Jína - pijeme co to dá když je to zdarma - band. Nutno podotknouti, že tentokráte vyrazili s jadrně popíkovou záležitostí, někomu klasika v podobě polčíku, nebo valky možná místy chyběla, ale nakonec nezapoměli. Kolem dvacátétřetí hodiny jistě nejeden hudebno-elemntárně vzdělaný posluchač šel raději na panáka... Jejich zpěvačka vše napravovala, a měla dosti práce. Takže bych dal ještě možná sochu zpěvačce, ale to až bude zpívat s někým jiným.

  ti kdož kopou za TELECOM v rámci lokality Poděbrady Žižkov - teda takovej bordel co jste tady po sobě zanechali je něco neskutečného. Chápu, že tato práce jest velice nezáživnou činností, ale buďte rádi, že alespoň nějakou máte, tak po těch pauzách co se spolehlivou přesností dodržujete nám tady po sobě UKLIĎTE!

  důchodkyně (ser. č.3806.31/49 ver. 2.02) - do jisté doby jsem měl k těmto lidem úctu, ale tahle byla vycvičena k fyzickému násilí páchaném v tramvaji při obscéním výstupu z vozu. Dostal sem 2x loktem na břicháč, holí do holeně, a obdržel drahno nadávek, jak si to dovoluji, že jsem mladý.

  Racionální výživa - chápu, že je to asi zdravé, nicméně konzumace těchto záležitostí se stala pro mně velice vysilující činností. Pár-kráte jsem ochutnal.. no a vskutku, jména jídel nezní špatně.. ale chuť jest pohnuta do tajemných zákoutí kulinářské fantazie, kde se ostatní jídla bojí vyskytovat (prostě to nemá s normálním knedlo-vepřo-zelo nic společného). Vřele radím: ochutnejte.. (tofů, výhonky, sóju a taky to různý zrní, které se na našem trhu vyskytuje..) - budete pohřbívat také...

  nějaká nová učitelka z gjp - ani nevim jak se jmenuje, ale jestli si o sobě myslí, že když učí na poděbradským gymplu, tak je něco víc, a může na mě koukat s tak hrubým výrazem ve tváři, tak ji vzkazuji že bude někdo až mezi jejími tituly nebude její jméno vůbec k nalezení...

  České dráhy - je to klasika pohřbívat instituce, ale neudržel sem se.. spíše ten kreténskej průvodčí, který mi nechtěl uznat zpáteční cestu na prošlý (né tak docela) lístek..

počítám, že počet příspěvku v tomto oddělení bude dynamicky narůstat.. ?-)
na hlavní... comentáře poslat počtu

(c)2001 kuba