jak to všechno.. bylo
  Jeden z mých prvních webu byl velice zajímavý. Vznik se datuje někam ke konci dubna 1999. Předně obsahová stránka projektu byla velice duchaplná. Mým prvním příznivcům jsem nabízel libý pohled na hordu pracujících dělníku, kteří neustále a dokolečka kopali do návštěvníkova monitoru. Notoricky známá slova jako UNDER CONSTRUCTION se objevovala prakticky na každém kroku.. a navozovala atmosféru rovnající se prvním týdnům po návštěvě nějakého ničivého tajfunu19.
  Mimo to jsem zaperlil skvostným textem jako že něco ve smyslu "nevím co psát přijďte později". Neboť moje chorá mysl byla přesvědčena, že se někdo opravdu vrátí, další dva měsíce jsem strávil na zprovoznění počítadla. Absurdní to situace. Jeden návštěvník denně (já) a už počítadlo.. pak byly prázdniny a nic se nestalo dalšího..
  Začátkem školního roku 99/00 jsem počal s další verzí mého webu. Moje utkvělá představa menu jako klavírních kláves se ihned ralizovala. Nutno podotknouti, že realizace proběhla v klasickým paintbrushi a podle toho to taky vypadalo.. Obsahová stránka byla již na "né" nejnižší úrovni, neboť jsem představil již svoje auto, některé kamarády a sekce basketbal byla hojně navštěvovanou, neboť se jednalo o oficiální stránky mého gymplu. Kolem února 2000 již byla tato verze plně v provoze a počet návštěvníku se zvýšil asi na dva denně. Ale stále se jednalo o klasický debilní web (né že se dneska nejedná..), kde majitel ukázal že má jako i nějaký kamarády, kolik váží, měří, že má blond vlasy, auto-žihadlo atd.
  Po celou tu dobu jsem vlastně nepřišel k čemu osobní webové stránky vlastně slouží. Až konečně nedávno na mý "modrý" verzi webu jsem rozjel takový info-help pro strojaře čvuťáky. Moje modré stránky již měly větší sledovanost tou dobou (asi 3-4 denně - už beze mne) Bylo tam vesměs NIC, ale co dát na osobní stránky jako NĚCO ?? Tak tam byla ta technologie pro čvuťáky, no a nejen že se mi návštěvnost zvýšila tak na 7-10 deně, ale byl podniknut útok na můj web. To mě zaskočilo.. a tak jsem požádal o názor jednoho velice považovaného profesora...

Zazil jsem podobnou situaci uz vickrat a znam ten pocit udivu, ze to postihlo prave mne a proc a jak atd. Jsem zvedav, zda autora vypatrate, hledejte ovsem ve svem nejblizsim okoli.
Preji prijemne zkouskove obdobi
Wimmer

  na obrazovce se objevil obrázek Lenina, a pozdrav zdrástvuj tavárišči. Musím říct, že se mu to povedlo dokonale.. zajdu si takhle na své stránky a ono tam tohle.. schlídnul sem to asi desetkrát a jako JÓÓÓ.. Nevím jestli mám pátrat, ono to ani prakticky nejde.. spíše budu rád, když mi dotyčný napíše..
  A nakonec.. tohle to.. o tento novo-černý web budu hodnotit, až zase v další verzi, která nevím kdy přijde.. uvidíme (jestli vůbec). Je to na vás..
na hlavní... comentáře poslat počtu

(c)2001 kuba