Stařinky


...staré novinky z Klokánkovy Homepage...

2014

Domeček na muřích nohách. foto Michaela Casková
Domeček na muřích nohách stojí! Státnicovou výstavu Michaely Caskové najdete v domečku na kolečkách v Olomouci na Konviktu na parkáně. Nemožné se podařilo, našli jsme v sobě stavitelské vlohy a zdá se, že to stojí, drží, funguje a dobré je!
Soumrak
		Klokánků. foto Míra Janek
foto Míra Janek

2013

Sbohem,
		Kapičko...

2012

Mem měsíce: Za mnichem Tímatím přišel samuraj a vyhrkl: "Pouč mne o to tom, co je to peklo a co je to ráj!" Mnich odmítl. Samuraj vytasil meč, vrazil mu ho před obličej a zařval: "Tak ty mi to neřekneš?!" "Tohle je peklo," pravil mnich. Samuraj skonil meč a na jeho tváři se rozzářil úsměv a pochopení. "A tohle je ráj," dodal mnich. --vybavuje se mi, přečtené bůhvíkde

2011

2010

2009

  • Film "Souboj s mozkem" měl úspěšnou premiéru v Jihlavě, teď se pomalu k němu rodí web, kde najdete i pozvánky na další projekce (14. 11. Famufest, 23. 11. kino Světozor -- obojí Praha). A taky debata, kde jsem zvědavý na vaše postřehy k filmu.
  • Střípky z Hindustánu v Karlových Varech. Těsně před festivalem promítáme společně s Martinou Košařovou a Radkem Květoněm pásmo indických filmů a videí z fotek (Klo promítá film Ty jsi to). Karlovy Vary, výukové centrum Náměstí Milady Horákové, v pátek 3. 7. 2009, 19:00. pozvánka - Střípky z Hindustánu
  • Nalezeno ve starém notesu: Piko Maniny. Luďanovy básničky.
  • Klokánkův web dostal přehledný obsah
  • Starší film Cestovatelka ke stažení jako DVD.
  • Skromná přehledová stránka toho, co na Eldaru zůstalo po Bohuslavu Blažkovi. Na BB pořád myslím, i když už je několik let po smrti. Některý věci, co řekl, nebo napsal, mi docházejí až teď. K jednomu z Klokánkových dluhů patří on-line verze dvou Animátorových filmů, které jsem nedávno vyšťáral ve svém archívu (jeden, Komu patří architektura na Eldaru visí několik let). Snad najdu čas pověsit je on-line.
  • Film Přítomný okamžik promítne festival Finále Plzeň v pondělí 20.4.2009 od 19:00 hod.
    foto z filmu Přítomný okamžik

2008

2007

2006 (a starší)