2

                                                                                                                                                  photos by Hade

 

7. 10. 2007

 

Bestie na 4. hodině cvičáku, kdy jsme opustili oplocený cvičák a vyrazili do ulic, na nádraží a na hřiště. O tom, jak Bestie umí chodit do zverimexu, na nástupišti se ničemu nediví, jak neumí chodit po ulici pomalu a o tom, jak provedla neplechu a jak všichni museli čekat, až se vyblbne.

   
 

Dnešní cvičák byl velmi praktický. Nejdřív se šlo cvičit na nádraží.

Šlo se i do čekárny

Bestie umí za piškoty chodit u nohy i v terénu

(za mnoho piškotů...)

Vendulka s páníčkem

Beníček s paničkou

 

 

Bestie úspěšně prošla kolem pokladen, sedla si vedle lavičky, jakože čekáme na vlak a šla čekat na ostatní pejsky před nádraží (jenom se divila, že nikdo nepřijel, ani se nikam nejede)

Meeting

Potom jsme se učili chodit přes přechody (Vendulka, Beníček a Gamuza)

"Bestie sedni si!Bude silnice!"

Šli jsme i do zverimexu, kde se Bestie chovala jako doma, a paní prodavačka Bestii pěkně pozdravila dobrůtkama, protože nás už zná, Bestie si hned začala vybírat co chce dobrého, vybrala si lůj pro papoušky, ale odešla s prázdnou.

Dnes jsme cvičili na hřišti u Labe. Pejskové si nejdřív trochu pohráli (Bestie jim nezapomněla ukázat jak se chodí před spaní koupat do Labe, takže se vrátili všichni mokrý)

                

Potom se opakovalo přivolání

"Bestie, ke mně!"

Kolize nastala, když nový pejsek, který přivolání ještě neuměl, si po puštění z vodítka běžel hrát s Bestií. Ta byla sice na vodítku, ale vyklouzla z obojku, který se jí vodou trošku roztáhl. Následující čtvrthodinku všichni přítomní sledovali zběsilý úprk obou zlobivců.

Ale všechno dobře dopadlo, akorát se dnešní "hodina" prodloužila na "dvouhodinu" :)

 

A co bude příště? Bude zase Bestie zlobit? Spotřebuje Bestie ještě větší balení piškotů? A umí už "lehni" bez přemlouvání? :)