... aneb časopis studujících
Kdy už budu mít na mobilu Vodafone CZ?! (Doplněno)

obrázek z článku

Jak jste se mohli dozvědět z příbuzných článků na Gimplu (odkazy níže), z nejmenšího českého mobilního operátora Oskar se postupem času stal Oskar-Vodafone a nyní již od 1.2.2006 definitivně Vodafone Česká republika.

Pět dní před touto finální změnou proběhla akce (mezi lidmi nazvaná) „akce červené ruce“, které vám odpočítávaly, kdy už tedy nastoupí nový pěšák na pole mobilních operátorů. Konečně 1.2.2006 jste uzřeli obrovské reklamy např. v deníku Právo (až mě zarazilo, že je možné, aby měla nějaká společnost reklamu přes celou titulní stranu, vlastně i přes celou zadní stranu... no, vlastně reklama jako celá obálka, tedy 3x reklama A2...). V televizích samozřejmě také běží pro Oskara zcela netypická reklama podobná spíše T-Mobile, nicméně celkem povedená. Všude na nás hlásají: „Máte to ve svých rukou! .now“.

Tak tedy dobře... kdy ale budeme mít na mobilech místo názvu Oskar konečně Vodafone CZ? Mám pro vás dobrou zprávu, dle oficiální zprávy od operátora Vodafone budou na všech SIM kartách změněny názvy operátora na „Vodafone CZ“ do konce února 2006 prostřednictvím binárních SMS, které jsou každý den rozesílány.

Vodafone pro Gimpl:
„Od 9. 1. do 28. 2. 2006 měníme prostřednictvím nastavovacích SMS logo Oskar na logo Vodafone na displeji Vašeho mobilního telefonu. Informaci o změně dostanete prostřednictvím speciální SMSky, kterou Vám zašleme těsně před aktualizační SMS zprávou. Její znění bude následující: Oskar je teď součástí skupiny Vodafone, proto Vám změníme logo na Vašem displeji. Aktualizace SIM karty nemá vliv na Vaše služby ani jejich ceny. Oskar Vodafone
(...)

Rádi bychom Vás informovali o tom, že telefony Nokia vyrobené po roce 2003 neumožňují přijmutí této nastavovací SMS. Pokud takový telefon vlastníte, můžete kontaktovat operátora Vodafone péče o zákazníky na čísle *077, který Vám objedná obrázek s logem Vodafonu. Za tento obrázek Vám nebudeme účtovat žádný poplatek.“
Článek je součástí seriálu Z Oskara Vodafone.
Ostatní články z tohoto seriálu:

Publikováno: 6.2.2006 v rubrice Mobily - OperĂĄtoĹ?i
Diskuze: žádný příspěvek
Autor: wizaard (Šéfredaktor)
Náhled pro tisk
Vložit do fóra:
Vaše Jméno:
Vaše E-mailová adresa:
Předmět
Optimalizováno pro MS IE 6.0, Mozillu, FireFox a Operu
© Copyright 2004-2019 funous
Závazné právní podmínky
Gimpl
Portál Gymnázia Dobruška
Portál Odborného Učiliště 17. listopadu 1212
ŽVAV - ikona
XHTML - ikona
CSS - ikona
RSS - ikona
MySQL - ikona
PHP - ikona