... aneb časopis studujících
The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth - názor šéfredaktora

Jako šéfredaktor a věrný hráč dobrých her bych se taktéž rád přidal k možnosti zhodnotit PC hru The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth (dále BfME).

Jak jsem již naznačil, píšu obvykle jen o hrách, které se mi líbí nebo nějak dotýkají. Tato hra splňuje ale kritéria obě – mám rád dílo a svět J.R.R. Tolkiena a taky rád hraju dobré real-time strategie, což BfME opravdu je. Na hře mě kromě grafiky překvapilo snad vše. Zprvu jsem byl úplně (promiňte mi ten výraz) „vysmahlej“ ze skvěle zpracované 3D mapy Středozemě, která se povedla ve všech směrech. Trochu mě zaskočil styl stavění budov, ale zvykl jsem si na něj velmi rychle (a zvyknete si taky). Ve hře jsou vůbec zajímavé a netradiční prvky, ale o všech se již píše v recenzi, potažmo v recenzích na kampaně Dobro a Zlo.

Abych to shrnul, BfME je výborná hra, která si rozhodně zaslouží pozornost. Pokud vás odrazuje náročnost na HW, tak neklesejte na mysli! Na mé 800MHz běží hra tak, že se dá hrát. Pokud máte ale třeba 2GHz, jděte rozhodně do toho, takovou hru jste totiž ještě nehráli. Ani nemluvě o multiplayeru, který musí být úplně „žůžovej“! Prostě – zpracování hry je výborné, nejedná se o žádnou hanbu, zcela naopak – nejlepší titul, jaký jsem hrál.Článek je součástí seriálu Megarecenze The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth.
Ostatní články z tohoto seriálu:

Publikováno: 24.6.2005 v rubrice PC hry - Recenze
Diskuze: 1 příspěvek
Autor: wizaard (Šéfredaktor)
Náhled pro tiskčara klan (_nExt)

Vložit do fóra:
Vaše Jméno:
Vaše E-mailová adresa:
Předmět
Optimalizováno pro MS IE 6.0, Mozillu, FireFox a Operu
© Copyright 2004-2019 funous
Závazné právní podmínky
Gimpl
Portál Gymnázia Dobruška
Portál Odborného Učiliště 17. listopadu 1212
ŽVAV - ikona
XHTML - ikona
CSS - ikona
RSS - ikona
MySQL - ikona
PHP - ikona