Zpátky na hlavní stránku

Honza

Pořád se snažím porozumět, co znamená ten cirkus okolo a uvnitř. Co to teče skrz smysly, barví se pocity, tvaruje podle vrozených pudů a vrství ve skladištích paměti. Jen proto, aby to tvořilo zvyky a poznatky. Které nově tvarují to, co teče skrz smysly. A tak stále dokola a říká se tomu život. Proto jsou pro mne zážitkové a sebepoznávací akce smyslu-plné. Tak plné, jako když v konvici víří a pomalu se usazuje čaj, jako když člověk jde jen kvůli chůzi a dýchá jen pro dech.

- - - - -

Zuzka

Mám ráda poutě na svatá místa i poutě s kolotočem. Je mi pětadvacet. Píšu diplomku na DAMU. Pracuju v Ulitě na Žižkově. Dělám divadlo s teenagery, hodně mladými lidmi a dětmi. Zajímá mě jako prostředek pro rozvoj člověka, jako intenzivní sdílení a zažívání, jako rituální modelování světa. Mám ráda environment a industriál. Jsem zvědavá. Kamoš říkal, že teď pořád používám slovo milovat.

- - - - -

Janka

Nerada o sobě píšu. Vím co, nevím jak. Studuju sebe. A svět. A taky psychologii na akademické půdě. Do školy jezdím tramvají, z metra nemá pohled kam utéci. Ze dvou třetin Jsem a ze třetiny bůhví co. Ráda snídám. Chtěla bych umět hrát na saxofon, zatím ale mořím klarinet.

- - - - -

Dan

Co slezl sníh, začal jsem mít rád svůj život ještě víc. Ty jeho zákruty, kterými vede, které mi umožňují růst, smát se, dívat se a stávat se zkušeným a snad i moudrým. Tenhle rok je pro mne vyjímečný tím, že se stávám správcem jednoho kousku louky nedaleko Doks. Prostoru možností.

- - - - -

Shaman

Ačkoliv se pokládá za optimistu, patří ke globálním skeptikům. Soukromě podniká na internetu (ale s počítači si nerozumí). Shaman pochází ze zálesácko-turistického podhoubí, několik let vedl dívčí turistický oddíl. Jeho největší zálibou jsou osamělá putování, na počasí a roční době příliš nezáleží.
WWW stránky: shaman.cz

- - - - -

Drak

Má mnoho přezdívek, mezi nejčastější patří Dak, Dracena, Vydra, Lotr, Hrůza nebo též Bestie chlupatá. K jeho koníčkům patří všechny druhy sportů, často si však upravuje pravidla po svém. Výborně rozumí přírodě a ekologii, považuje se za odborníka na vztahy typu predátor-kořist. Novější fotografii nechce poskytnout - na této prý vypadá "roztomile".

- - - - -